KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13955348
nr 1395 5348
Akvarell
Alfred Boll, Stockholmsmotiv, Signerad, 43x59 cm, yttermått inklusive ram: 58x74 cm, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:22:05
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)